S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Kontakty

E-shop: www.cyklotrip.sk
Trenčín 91101
tel: +421 948 140 825
Pondelok - Piatok 11:00-17:00
Sobota - 10:00-13:00

Najpredávanejšie

naša cena 52,00 €
skladom
naša cena 135,00 €
skladom

Tovar v akcii:

naša cena 78,00 €
skladom
naša cena 3 200,00 €
skladom
naša cena 173,00 €
skladom

Úvod » Bicykle Apache

Bicykle Apache

Značka Apache od svojho štartu v roku 2001 prešla už poriadny kus cesty. Nič na seba ale nenechalo dlho čakať a my sa začalil pekne rozbiehať! V roku 2003 si na našom bicykli došiel Jaroslav Kulhavý pre titul juniorského majstra sveta. To bolo čo oslavovať! Na vavrínoch sme nezaspali, naopak sme šliapli do pedálov ešte s väčšou razanciou a na to, aby sme sa držali rýchleho tempa sme si dopomohli aj motorom, a tak sme sa po siedmich rokoch po štarte zapísali do histórie ako prvý český výrobca elektrobicyklov!

Týmto nám začala ďalšia etapa vo vývoji značky. Zúročili sme v nej všetko, čo sme sa od zaznenia štartovného výstrelu naučili. Odhodlanie, vytrvalosť a skúsenosti z už najazdených kilometrov priniesli svoje, a vďaka tomu všetkému je dnes Apache jedným z najväčších výrobcov kolies v strednej Európe. 

Ďalšie dekádu sa pre nás preteky vyvíjal veľmi dobre, aj keď pretekárov pribúdalo, trať bola čím ďalej tým náročnejšie a občas sa išlo "na lakte". My však pokračovali a ďalšiu etapu sme začali vybudovaním vlastnej továrne na montáž bicyklov a elektrobicyklov v roku 2017 v Úpici, čo len upevnilo našu pozíciu medzi veľkými európskymi hráčmi.

V predchádzajúcom roku sme tak oslávili už 18 rokov na trati. A čo prinesie tohtoročná sezóna? Plno zmien, ktoré sa dotknú všetkých modelov elektrobicyklov ako po designovej, tak aj po technickej stránke. Najvýraznejšie zmeny sa týkajú modelov Tuwan a Yamka, ktoré sa vďaka veľkej obľube dočkali druhej generácie. Pri modeloch MX-I 1 sa tak môžete tešiť na nový vzhľad, vyšší zdvih vidlice a väčšiu kapacitu plne integrovanej batérie, čo sa pozitívne prejaví na dojazde. Do ponuky sme tiež zaradili cenovo dostupnejšie modely krosových elektrobicyklov Matto a Matta E4 vo verzii Tour s blatníkmi, stojanom a nosičom. Samozrejme nemôžu chýbať ani úspešné modely s českým pohonným systémom Comp Drives. Nezabudli sme ani na modely s elektromotormi Bosch, ktorých najnovšie 4. generáciou sme pre tento rok osadili horské a krosové elektrobicykle.

K tomu, aby kolesá značky Apache mohla ďalej pokračovať v ceste a hrdo obstála v nikdy nekončiacom závode s konkurenciou, je nutná dokonalá funkčnosť a absolútna spoľahlivosť, a tak aj naďalej v roku 2020 nepoľavujeme v dôraze na kvalitu používaných komponentov a starostlivú montáž. Pracujeme na tom, aby sa kolesá Apache stala naozajstnou srdcovou záležitosťou svojich majiteľov. Aj keď to nevyznieva skromne, sme hrdí na to, čo sme dokázali. Predsa len, sú to kolesá s príbehom.

Prajeme vám, nech si aj vy na svojom vysnívanom kole v roku 2020 zažijete svoje vlastné príbehy, získate nové zážitky a urazíte na ňom kus cesty! Či už každý deň po uliciach miest či na výletoch v horách! Budeme veľmi radi, keď sa k nám pridáte.


ZTE5YWZhZG